Internet mobilny

Internet mobilny w Polsce i na świecie. Przydatne informacje.

Polacy wybierają internet mobilny

polska-internet-mobilny

Jak się okazuje, internet mobilny jest coraz bardziej popularny w Polsce. Przyczyn tej popularności może być naprawdę wiele. Pierwszą z nich jest rosnąca liczba posiadaczy smartfonów. Dzięki tym telefonom możemy zarówno dzwonić, robić piękne zdjęcia, jak i komunikować się ze światem bez konieczności ponoszenia kosztów za wysyłanie wiadomości i wykonywanie połączeń. Wszystko dzięki temu, że telefony te korzystają z internetu. W związku z tym operatorzy sieci komórkowych  mają coraz mniejsze zyski z połączeń. Jednak chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, na miejsce jeszcze jakiś czas temu popularnych smsów, oferują nam pakiety danych internetowych. Internet mobilny jest niezbędny do pełnego wykorzystania olbrzymich możliwości smartfonów. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się z niego korzystać.

Kolejną przyczyną tego, że Polacy coraz częściej wybierają internet mobilny jest wciąż niepełny dostęp do internetu stacjonarnego. Rozbudowa sieci w dalszym ciągu jest nieukończona, mimo sporych nakładów finansowych z Unii Europejskiej. Osoby, które są pozbawione dostępu do internetu stacjonarnego, coraz częściej decydują się na korzystanie z wersji mobilnej.

Dzięki internetowi mobilnemu możemy nie tylko się bezpłatnie komunikować, ale także surfować po sieci praktycznie bez ograniczeń. Momentalnie możemy zalogować się na swoją pocztę e-mail, portale społecznościowe, sprawdzić prognozy pogody, czy przeczytać wiadomości. Coraz więcej usług jest dostępnych przez internet i coraz więcej możemy zrobić nawet nie wychodząc z domu. Wiele osób decyduje się na wykupienie pakietów internetowych  u swoich operatorów. Uznanie zyskała także bankowość mobilna. Teraz wykonywanie przelewów i sprawdzanie stanu konta zajmuje dosłownie kilka sekund.

Dzięki urządzeniom mobilnym możemy mieć zawsze pod ręką gigantyczne zasoby sieci. Polacy coraz ufniej podchodzą do kwestii internetu mobilnego, który z dnia na dzień staje się dla nich nie tylko mile widziany, ale i niezbędny.

Komentarze: 4

 • KatarzynaK napisał(a):

  Zależało mi na dobrym internecie mobilnym i dlatego wybrałam netie. Polecam wszystkim zainteresowanym. Pozdrawiam

 • jklp napisał(a):

  nie wyobrażam sobie teraz braku dostępu do neta, pracuję na mieście i musze miec interet mobilny, bo wi fi czasem zawodzi. Mam internet mobilny Netia i jestem bardzo zadowolony, szybko i bezproblemowo

 • szymon hydra napisał(a):

  netia ma najlepszy mobilny jaki kiedykolwiek miałem – limit fajny do wyboru do koloru (aż 3 opcje), do tego wszystko jak w zegarku i całkiem tanio. dlatego polecam.

 • akropka napisał(a):

  pozwolę sobie na komentarz, być może odrobinę reklamę, ale jeszcze jakiś czas temu przeglądałam fora pod kątem internetu mobilnego i natknęłam się na ofertę Netii (2zł przez miesiąc po czym 79 no limit). Nie mam najmniejszych wątpliwości co do mojego wyboru, nikt chyba nie ma bardziej konkurencyjnej oferty! Śmiało polecam, dzięki netia. I faktycznie internet mobilny jest genialnym rozwiązaniem.

Zostaw komentarz