Numer stacjonarny w komórce

Obecnie telefony stacjonarne nie są już tak popularne, jak to było jeszcze kilka lat temu. Większość osób posiada telefony komórkowe i utrzymanie linii do telefonu stacjonarnego stało się już dużo mniej opłacalne. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy chcemy zrezygnować z posiadania telefonu stacjonarnego, ale wiele osób z rodziny i znajomych zna właśnie ten numer, a nie numer komórkowy?

Rozwiązaniem jest telefonia internetowa – VoIP (z której możemy korzystać na przykład za pośrednictwem internetu mobilnego). W chwili obecnej na rynku działa wielu operatorów VoIP, którzy oferują nam możliwość dzwonienia przez internet w bardzo przystępnych cenach. Jednym z nich jest na przykład ototelefon.pl.

W prosty sposób możemy mieć numer stacjonarny w swoim telefonie komórkowym. Wystarczy wypowiedzieć umowę z operatorem stacjonarnym i przenieść numer do nowej sieci (instrukcja jak przenieść numer znajduje się na stronie ototelefon.pl). Następnie potrzebne będzie zainstalowanie w komórce aplikacji Zoiper, która współpracuje z każdym operatorem VoIP.

Korzystając z telefonii internetowej możemy zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. W cenie jednomiesięcznego abonamentu na telefon stacjonarny u obecnego operatora stacjonarnego,  możemy utrzymać numer nawet przez rok u operatora VoIP.

Więcej na temat tanich rozmów z wykorzystaniem internetu mobilnego można przeczytać w artykule Tanie rozmowy z internetem mobilnym.

Related Posts